Wczytuję dane...
34,98 PLN
Producent: Alcon / CibaVision
  • wysyłka w ciągu 24 godzin

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Płyn Acuvue Revitalens

 

Znany dotąd produkt firmy Alcon (dawniej Ciba Vision) AOsept Plus został unowocześniony poprzez dodanie cenionej z produktu Opti-Free Pure Moist formuły HydraGlyde Moistrure Matrix. Formuła ta odpowiada za otulenie soczewki dodatkową warstwą nawilżającą, co sprawia, że soczewki pozostają nawilżone znacznie dłużej dając użytkownikowi uczucie komfortu każdego dnia.

 

Płyn AOsept Plus HydraGlyde jest to jednostopniowy plyn  z niskim poziomem nadtlenku wodoru po neutralizacji, nie zawierajacy konserwantów i nie podrażniający oczu. Przeznaczony jest do czyszczenia, dezynfekcji, neutralizacji (nominalny czas ekspozycji - 6 godzin), usuwania osadów białkowych i przechowywania wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Po trwajacym 6 godzin procesie dezynfekcji i neutralizacji lub po calej nocy, czyste i swieze soczewki mozesz wyjac i zalozyc na oczy.

 

WAŻNE: Stosujac AOSPET® PLUS HydraGlyde uzywaj tylko pojemnika z AO - dyskiem , który dolaczony jest do kazdego opakowania plynu.

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...