Wczytuję dane...
74,99 PLN
139,99 PLN
Oszczędzasz 65.00 PLN
Gwarancja: 12 miesięcy
Producent: JBL
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

JBL LIVE 200BT

Produkt powystawowy, z ekspozycji sklepowych, sprawny, BRAK oryginalnego opakowania / kartonika wysyłany w opakowaniu zastępczym, Brak kabelka do ładowania micro usb oraz dodatkowych końcówek / gumek,  możliwe zarysowania.


Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z opaską na szyję

Legendarne brzmienie JBL

Legendarny dźwięk JBL znany z sal koncertowych, studiów nagraniowych i domów jest teraz dostępny w słuchawkach.

NIETUZINKOWY DŹWIĘK

W pełni wykorzystaj każdą chwilę i bądź w kontakcie ze światem w dobrym stylu dzięki JBL LIVE 200BT. Słuchawki douszne JBL z bezprzewodowym przesyłaniem strumieniowym wraz z elastycznym pałąkiem na kark umożliwiają wygodne łączenie się w czasie podróży.

Ciesz się wspaniałym dźwiękiem dostarczanym przez 8-milimetrowe przetworniki z ich uderzającymi basami. Przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania do 10 godzin, a następnie całkowicie naładuj baterię w zaledwie 2 godziny.

10 godzin pracy na akumulatorze - 2-godzinne ładowanie

Ciesz się długim czasem odtwarzania i szybkim ładowaniem dzięki możliwości słuchania muzyki i prowadzenia rozmów do 10 godzin i 2 godzinom ładowania.

Wykorzystaj każdą chwilę i utrzymuj kontakt ze światem dzięki stylowym słuchawkom JBL LIVE 200BT. Dzięki dźwiękowi jakości JBL Signature Sound z bezprzewodowym przesyłaniem strumieniowym i elastyczną opaską na szyję te słuchawki dokanałowe pozwalają wykonywać połączenia w komfortowy sposób, kiedy jesteś w ruchu. Ciesz się wspaniałym dźwiękiem z przetworników 8 mm i mocnymi basami. Przesyłaj strumieniowo swoje playlisty nawet przez 10 godzin, a następnie naładuj akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin. Słuchawki JBL LIVE 200BT, wykonane z materiałów najwyższej jakości w szerokiej gamie kolorystycznej, zapewniają bezproblemowe przełączanie między urządzeniami dzięki 3-przyciskowemu pilotowi zdalnego sterowania, mikrofonowi i połączeniu wielopunktowemu. Łatwy dostęp do funkcji asystentów głosowych ułatwia integrację w każdym zakątku świata. Aby jeszcze bardziej zwiększyć Twój komfort, gdy jesteś w ruchu, dodano magnetyczne końcówki, które są bardzo wygodne, a także miękkie w dotyku nauszniki dostępne w wielu rozmiarach.

Ogólne dane techniczne

Rozmiar przetwornikówPrzetwornik dynamiczny o średnicy 8 mm

Pasmo przenoszenia 20 Hz — 20 kHz

zestaw zawiera:

1 x słuchawki JBL LIVE 200BT

Końcówki w 3 rozmiarach

Produkt powystawowy, z ekspozycji sklepowych, sprawny, BRAK oryginalnego opakowania / kartonika wysyłany w opakowaniu zastępczym, Brak kabelka do ładowania micro usb oraz dodatkowych końcówek / gumek,  możliwe zarysowania.

Produkty powiązane