Wczytuję dane...
85,00 PLN
Producent: Lichtblick
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Roleta Thermo-Klemmfix, kolor brązowy

Specjalność tej rolety polega na nieskomplikowanym montażu - bez wiercenia bezpośrednio na oknie - za pomocą dołączonego wspornika. Nie ma potrzeby wiercenia otworów ani dodatkowych narzędzi. Roleta zaciskowa jest po prostu zawieszana bezpośrednio na ramie okna za pomocą klamry zaciskowej.

Ponadto materiał ten ma na odwrocie powłokę odblaskową (powłokę termiczną), dzięki czemu nie przepuszcza już światła słonecznego. Ochrona przeciwsłoneczna i stopień zaciemnienia to 100% - idealne do sypialni i pomieszczeń, w których w ciągu dnia nie powinno padać światło.

Ta izolacja odbija również wpadające światło słoneczne, co oznacza, że ​​pomieszczenia nie nagrzewają się już za bardzo latem. Natomiast zimą bariera ta blokuje zimne powietrze, które chce krążyć z okna i nie wprowadza go od razu do pomieszczenia. Oszczędza to koszty chłodzenia latem i kosztów ogrzewania zimą.

Tkanina jest zmywalna, odporna na promieniowanie UV i wilgoć, a także światło. Dzięki całkowitemu zaciemnieniu zapewnia również właściwość ochrony przed wzrokiem ciekawskich.

Istnieją dwa sposoby usunięcia tkaniny (zwijanie i rozwijanie materiału rolety): w kierunku pomieszczenia lub w kierunku okna. Aby zmienić tkaninę wystarczy całkowicie odwinąć materiał rolety z wałka i ponownie zwinąć go w kierunku przeciwnym do rozwijania .
Na wałku rolety muszą zawsze pozostawać dwa do trzech owinięć, ponieważ tkanina jest przyklejona do wałka. Całkowite opuszczenie rolety może spowodować zsunięcie się tkaniny z wałka. Jednak podana długość jest zawsze gwarantowana.

Nośnik zacisku jest regulowany w zakresie 15 - 25 mm i nadaje się tylko do tej grubości ramy okiennej.

Tkanina jest o ok. 1,5 cm węższa od podanej szerokości zamówienia. Po całkowitym zmontowaniu całkowita szerokość jest o ok. 3 cm większa niż szerokość zamówiona (łącznie ze wspornikiem do rolety).