Wczytuję dane...
45,00 PLN
51,00 PLN
Oszczędzasz 6.00 PLN
Producent: ROSALIND
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

  • 【Elektryczny przyrząd do usuwania wągrów】 W zestawie z 4 sondami i 3 trybami, pomaga oczyścić wągry, usunąć nadmiar oleju, usunąć drobne linie, złuszczać martwe komórki naskórka, masować i naprężyć skórę. Wystarczająco delikatny do stosowania na wrażliwej skórze.
  • 【Regulowana siła ssania dzięki konstrukcji jednym kliknięciem】 3 tryby ssania, odpowiednie do różnych rodzajów skóry. Pierwszy bieg: niski poziom ssania, odpowiedni dla kobiet o suchej skórze i odrobinie zaskórników; Drugi bieg: średnie ssanie, nadaje się do skóry neutralnej, z większą ilością zaskórników; trzeci bieg: maksymalne ssanie, nadaje się do skóry tłustej, z dużymi porami i wieloma wągrnikami.
  • 【Wygodne i higieniczne】: Ładowanie USB, łatwe do przenoszenia. Głowicę ssącą można zdemontować i wyczyścić. Po demontażu głowicy ssącej jest bezpośrednio spłukiwana czystą wodą, co jest wygodne i higieniczne.
  • 【Uwaga】 Podczas użytkowania, przechylanie i poruszanie się po skórze może skutecznie absorbować zaskórniki. Pamiętaj, aby nie poruszać się pionowo po skórze i pozostać w tym samym miejscu przez długi czas, w przeciwnym razie skóra stanie się czerwona.

PRODUKT POWYSTAWOWY

Produkty powiązane