Wczytuję dane...
89,99 PLN
179,99 PLN
Oszczędzasz 90.00 PLN
Producent: INTEY
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Zestaw taśm fitness – przenośny i uniwersalny partner treningowy dla dużej różnorodności, różnych zastosowań sportowych i ćwiczeń ciężarowych. Materiał taśm Resistance to specjalny naturalny lateks, który jest wyjątkowo elastyczny i bezzapachowy.

Ćwiczenia, które można wykonać za pomocą taśm treningowych, takich jak joga, pilates, crossFit Calisthenics lub Freeletics Workout ect, do podciągania się na drążku, dipów i podpór do leżenia, górnej części ciała, nóg, mięśni brzucha, pleców, ramion, rozciągania lub stretchingu.

Skomponuj swój własny program treningowy z tym zestawem fitness Premium Theraband Fitness – zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Różne grupy mięśni wymagają również różnego oporu

*czerwony (15 – 35 lb): niski opór do podgrzewania, stretchingu i lekkiego treningu siłowego. Optymalny do treningu ramion i innych ćwiczeń o wysokiej wydajności.

*czarny (25-65 lbs): lekki do średniego oporu do ćwiczeń mobilnych, również do rozciągania. Dobrze nadaje się do treningu o wysokim rozciągnięciu / rozciągnięciu.

*fioletowy (35 – 85 lb): średni do ciężkiego opór do umiarkowanych ćwiczeń fitness i treningu siłowego. Nadaje się również jako średnie wsparcie podczas podciągania się na drążku.

*Zielony (50-125 lbs):Ciężki opór do ciężkiego treningu siłowego, silne podparcie podczas podciągania. Idealny do treningu prędkości i ruchu, takich jak podpórki do leżenia, uginanie kolan, wyciskanie ławek i inne ćwiczenia.

TOWAR PO ZWROCIE , NIE KOMPLETNY POWYSTAWOWY ( BRAK PROPORCZYKÓW ORAZ CZERWONEJ GUMY ), USZKODZONA GUMA CZARNA

Produkty powiązane