Wczytuję dane...
65,99 PLN
Producent: RENKFORCE
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Stacja dokująca do dysków twardych, HDD


Dzięki tej stacji dokującej można użyć dysku twardego SSD / HDD 2,5 "(6,4 cm) do tworzenia kopii zapasowych cennych danych. Wymiana dysków jest możliwa w mgnieniu oka.

Nie wymaga montażu w PC.
W celu podłączenia dysków twardych do komputera PC lub notebooka, należy je zainstalować wewnątrz komputera. Jest to bardzo długi i uciążliwy proces. Ten konwerter dysku twardego pozwala na łatwe i nieskomplikowane podłączenie zewnętrznych napędów przy użyciu złącza USB 3.0 do komputera PC lub notebooka - bez konieczności rozbierania komputera i instalacji nowego urządzenia!

Szybka i łatwa obsługa
Dysk twardy jest podłączony w górnej części planowanego portu SATA. Teraz górna część obudowy przesuwa się automatycznie w górę i można teraz użyć portu USB ukrytego pod obudową. Po użyciu wystarczy przesunąć górną obudowę z powrotem, aby zaoszczędzić miejsce.

Dysk wygodnie przechowywany
Po użyciu dysk twardy można przenosić i przechowywać w stacji dokującej, aby nie zajmował niepotrzebnie miejsca. W środku znajdzie się też miejsce na kabel przyłączeniowy USB, który również znajduje się w zestawie.

Chroniony przed brudem i kurzem
Złącze SATA na stacji dokującej jest niezawodnie chronione przed kurzem, brudem i wodą dzięki osłonie.

SuperSpeed USB 3.0
Przyspiesz przesyłanie danych i podłącz dyski twarde do komputera za pomocą USB 3.0. Duże ilości danych, takie jak filmy HD i zdjęcia, można przesyłać w zaledwie kilka sekund z szybkością do 5 Gbit/s. W porównaniu do USB 2.0 wykorzystasz od zaraz dziesięciokrotnie wyższą prędkość - dzięki temu możesz przenosić dane w ciągu kilku minut zamiast w ciągu kilku godzin. Oczywiście stacja dokująca do dysków twardych jest również kompatybilna wstecz z urządzeniami USB starszych generacji.

Zasilanie przez USB
Hub jest zasilany z magistrali. Oznacza to, że zasilanie jest dostarczane z komputera stacjonarnego lub notebooka. W tym celu nie jest konieczny dodatkowy zasilacz.

Cechy szczególne
Przenośna stacja dokująca do dysków 6,4 cm (2,5”) SATA HDD/SSD
Dysk twardy można wygodnie schować i przetransportować
Ochrona przed kurzem skutecznie chroni przed kurzem i brudem
USB 3.0 zapewnia szybkość transferu danych do 5 GB/s
Zasilanie z magistrali — nie wymaga dodatkowego zasilania


Charakterystyka
Kompatybilny ze wszystkimi dyskami twardymi o grubości 7 mm, 9,5 mm i 12,5 mm
Pełna obsługa dysków twardych SATA I / II / III
Plug & Play
Materiał: tworzywo sztuczne + aluminium

Wymagania systemowe
od Windows® 2000
od Mac OS 10.0
od Linux Kernel 2.4.18