Wczytuję dane...
4,99 PLN
7,99 PLN
Oszczędzasz 3.00 PLN
Producent: Bausch & Lomb
 • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

 SofLens 38

-7,00

Data ważności: 10.10.2021

Soczewki SofLens 38 zostały wyprodukowane przez firmę Bausch & Lomb. To dziś ceniony na całym świecie producent soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie istotną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

 

Wyprofilowany kształt soczewek - dzięki niemu soczewki szybko oraz dokładnie dopasowują się oka. Zmniejszone zostaje również tarcie między soczewką a powieką, dzięki czemu znacznie spada ryzyko podrażnień.
Odporność na zabrudzenia - zastosowanie bardzo trwałego, nowoczesnego materiału Polymacon sprawia, że soczewki są odporne na odkładanie się osadów białkowych, powstałych w trakcie naturalnej higieny oczu. To daje gwarancję jeszcze wyraźniejszego widzenia.
Wysoki poziom nawilżenia - uwodnienie soczewek na wysokim poziomie przekłada się na ich odpowiednie nawilżenie utrzymujące się nawet przez cały dzień. To z kolei oznacza większy komfort użytkowania i brak efektu suchego oka.


 
Zabarwienie ułatwiające aplikację - aplikacja soczewek nigdy jeszcze nie była tak łatwa. Dzięki delikatnemu zabarwieniu wiesz, którą stroną umieścić szkła na oku i nie popełnisz błędu, nawet jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu.
Duża przepuszczalność tlenowa - soczewki SofLens 38 gwarantują rogówce stały dostęp do tlenu, co decyduje nie tylko o wygodzie noszenia, ale również o kondycji i zdrowym wyglądzie oczu.
 
Korzystny stosunek jakości do ceny - na wygodne oraz skutecznie w korekcji wzroku soczewki wcale nie musisz wydać fortuny. SofLens 38 są tego doskonałym przykładem.

 

Charakterystyka soczewek SofLens® 38:

 

Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku. Można je stosować przez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł. Nadają się dla osób zmagających się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. W atrakcyjnej cenie otrzymuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można swobodnie stosować aż do 30 dni bez obaw, że spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

 

SofLens 38 to nowoczesny produkt dla osób szukających dobrego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe wykonano z bardzo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zastosowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe. Komfort ich noszenia gwarantuje także znaczne uwodnienie na poziomie 38%. Ponadto soczewki SofLens 38 cechują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu.

 

Soczewki SofLens 38 doskonale układają się na oku i dopasowują do niego, dzięki czemu zapewniają bardzo dobrą ostrość widzenia. By je wyprodukować, firma Bausch & Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to efektywne połączenie odlewu wirowego oraz obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, aby ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie. Wpływa na to m.in. odpowiednio wyprofilowany kształt soczewek czy ich delikatne zabarwienie.

 

Dla kogo soczewki SofLens® 38?

 

Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów lub dalekowidzów poszukujących ekonomicznego produktu optycznego o dobrych parametrach. Mogą z nich skorzystać zarówno osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także doskonałym wyborem dla miłośników aktywności fizycznej, którym zależy na swobodnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Aby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc. Bardzo ważne jest także to, aby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem.

Data ważności: 10.10.2021

 • Materiał Soczewek: 

  Polymacon

 • Stopień uwodnienia Sowczewek: 

  38,6%

 • Tryb noszenia Soczwek: 

  dzienny

 • Wielkość opakowania Soczewek: 

  1 sztuka

 • Czas realizacji zamówienia: 

  24h

 • Średnica Soczewek: 

  14,0

 • Krzywizna Soczewek: 

  8,4

 • Typ Soczewek: 

  Soczewki sferyczne miesięczne

 • Producent: 

  Bausch&Lomb