Wczytuję dane...
65,99 PLN
79,99 PLN
Oszczędzasz 14.00 PLN
Producent: Smartwares
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Czujnik dymu RM218 - 10-letnia żywotność baterii

Dzięki czujnikowi dymu Smartwares RM218 możesz zareagować na czas w przypadku pożaru. Czujka dymu ma wbudowaną baterię, której nie trzeba wymieniać. Dzięki głośnemu dźwiękowi alarmu o natężeniu 85 dB możesz uniknąć sytuacji zagrażających życiu.

Wybierz odpowiedni czujnik dymu
Wszystkie czujki dymu Smartwares są wyposażone w czujniki optyczne. Czujnik optyczny szybko reaguje na żarzący się ogień, generuje znacznie mniej fałszywych alarmów i jest przyjazny dla środowiska. Żywotność baterii czujki dymu RM218 wynosi 10 lat, więc nie musisz się martwić o jej wymianę. Czujka dymu posiada tryb uśpienia i hibernacji. Czujka dymu jest tymczasowo dezaktywowana w trybie uśpienia. Może to być przydatne, jeśli wskaźnik niskiego poziomu baterii zgaśnie w środku nocy. Domniemany fałszywy alarm można wyciszyć za pomocą cichego przycisku.

Aby być niezawodnie ostrzeganym o wybuchu pożaru, należy zainstalować co najmniej jeden czujnik dymu na każdym piętrze. Wskazane jest montowanie czujek dymu w miejscach, przez które będziesz mijać uciekając, np. przed bramą. B. w holu lub na klatce schodowej. Ponieważ dym unosi się w górę, czujnik dymu musi być zawsze przymocowany do sufitu, co nie stanowi problemu za pomocą kilku śrub lub płyty mocującej. Czujniki dymu Smartwares działają bezprzewodowo, dzięki czemu można je zamontować w dowolnym miejscu w domu. Agrafka oznacza, że czujnik dymu można zamontować tylko z włożoną baterią.

Cechy szczególne

  • bateria zainstalowana na stałe
  • Kontrolka LED
  • czujnik fotoelektryczny

Zakres dostawy

  • Czujnik dymu
  • Śruby do mocowania
  • Instrukcja obsługi