Wczytuję dane...
700,00 PLN
900,00 PLN
Oszczędzasz 200.00 PLN
Producent: PHILIPS
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.


Oprawa wisząca HUE renomowanej i cenionej firmy Philips. Lampa z serii CHER to idealnie rozwiązanie oświetleniowe dla Twojego domu, wyposażone w zintegrowane źródło światła LED o mocy 33,5W emituje światło o mocy strumienia świetlnego na poziomie 3000lm. Wykorzystując MOSTEK HUE (sprzedawany osobno) możemy połączyć wszystkie źródła światła z SYSTEMU HUE, dzięki czemu będziemy mogli sterować światłem za pomocą smartfonu lub tabletu poprzez zainstalowaną w nich aplikację mobilną PHILIPS HUE.

Lampa wisząca Philips Hue White ambiance Cher w czarnej oprawie ma wyjątkowe wzornictwo, które doskonale pasuje do wnętrza każdej kuchni czy jadalni. Uzyskaj naturalne białe światło o temperaturze barwowej od ciepłej do zimnej (2200–6500K), ułatwia Ci czytanie, odpoczynek lub koncentrację albo napełni energią. Steruj oświetleniem natychmiastowo za pomocą dołączonego regulatora przyciemniania Hue Dimmer switch lub aplikacji Bluetooth lub dodaj mostek Philips Hue, aby uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby funkcji inteligentnego oświetlenia.
POSIADA:
4 tryby oświetlenia, Funkcja przyciemniania przy użyciu regulatora przyciemniania, Efekt rozproszonego światła, Przełącznik Hue, Przełącznik Hue w zestawie, Możliwość aktualizacji z mostkiem Philips Hue, ZigBee Light Link, EyeComfort, Możliwość przyciemniania LED

->Łatwe sterownie przenośnym regulatorem przyciemniania

Steruj światłami Philips Hue z dowolnego miejsce w domu za pomocą przenośnego regulatora przyciemniania Philips Hue. Łatwo włączaj i wyłączaj światła, przyciemniaj, rozjaśniaj oraz wybieraj pomiędzy czterema różnymi aranżacjami świetlnymi. Połączenie regulatora przyciemniania z oświetleniem Hue jest szybkie i proste. Wystarczy sparować pilot z wybraną lampą lub żarówką Philips Hue i dostosować ustawienia w aplikacji Philips Hue.
->Łatwe sterowanie dzięki połączeniu Bluetooth

Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępna na iOS i Android). Aplikacja pozwala sterować max 10 punktami świetlnymi (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.
->Steruj oświetleniem za pomocą głosu*

Philips Hue współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem Google Nest lub Amazon Echo. Proste polecenia głosowe pozwalają kontrolować wiele punktów światła w pomieszczeniu albo sterować tylko jedną wybraną lampą.
->Szeroka paleta odcieni białego światła

Wybieraj z wielu odcieni białego światła - od ciepłej po chłodną biel. Pełen zakres przyciemnienia od bardzo jasnego światła po delikatną poświatę pozwala dostosować odcień i intensywność oświetlenia do każdej pory dnia.
->Dobierz odpowiednie oświetlenie do każdej czynności

Przygotowane przez nas cztery aranżacje świetlne (energetyzujące, zwiększające koncentrację, do czytania i reklaksu) pozwolą Ci dostosować oświetlenie do codziennych zadań i uprzyjemnić dzień. Dwie chłodniejsze barwy białego światła ułatwiają poranne wstanie i koncentrację, natomiast dwie cieplejsze pozwalają cieszyć się dobrą książką i odprężyć się po ciężkim dniu.
->Odblokuj wszystkie możliwości inteligentnego oświetlenia za pomocą mostka Hue

Rozszerz możliwości inteligentnego oświetlenia Philips Hue w swoim domu dodając mostek Philips Hue Bridge (sprzedawany osobno). Mostek Hue pozwala dodać nawet 50 punktów światła, którymi możesz sterować w całym domu i ogrodzie. Możesz tworzyć harmonogramy automatycznie zapalającego się światła sprawiając, że Twój dom stanie się naprawdę smart. Synchronizuj światło z filmem, grą i muzyką i wskocz na wyższy poziom domowej rozrywki. Steruj oświetleniem spoza domu lub dodaj do systemu dodatkowe akcesoria, takie jak czujniki ruchu czy pilot sterowania światłem (regulator przyciemnienia)
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Materiał: Syntetyk
Kolor: Czarny
Wbudowane źródło światła LED: Tak
Doskonale tworzy nastrój: Tak
Maksymalna wysokość: 175 cm
Minimalna wysokość: 29,1 cm
Długość: 47,5 cm
Szerokość: 47,5 cm
Maksymalny okres eksploatacji: 25 000 h
Źródło światła odpowiadające tradycyjnej żarówce o mocy: 204W
Łączna moc strumienia świetlnego oprawy w lumenach: 3000 lm
Technologia źródła światła: LED 24V
Barwa światła: 2000–6500 Hue White Ambiance
Zasilanie sieciowe: Przedział 220–240 V, 50–60 Hz
Klasa energetyczna dołączonego źródła światła: Wbudowane źródło światła LED
Liczba źródeł światła: 1
Źródło światła w zestawie: 33,5W
Kod IP: IP20 ochrona przed przedmiotami powyżej 12,5 mm, brak ochrony przed wodą
Klasa ochronności: I – uziemienie

TOWAR Z POWYSTAWOWY URWANE 2 HACZYKI z 4,  MOCUJĄCE KLOSZ