Wczytuję dane...
150,00 PLN
300,00 PLN
Oszczędzasz 150.00 PLN
Producent: Stoneline
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Patelnia posiada karbowane dno dające efekt grilla – nadmiar tłuszczu spływa ze smażonego mięsa.
Dzięki wysokiej odporności na temperaturę patelnię można stosować również do dopieczenia w piekarniku wstępnie obsmażonego mięsa.
Po obu stronach patelni znajdują się wylewki do łatwego zlania wytopionego tłuszczu i przygotowania z niego na przykład sosu pieczeniowego.

Patelnia wykonana jest z tłoczonego aluminium posiadającego bardzo dobre właściwości przewodzenia ciepła, dzięki którym dno patelni rozgrzewa się równomiernie bez gorących punktów.
Ścianki patelni mają grubość 4,5 mm.

Wewnętrzna strona patelni pokryta jest powłoką nieprzywierającą Stoneline, której wygląd i właściwości przypominają granit. Smażenie na patelni Stoneline jest podobne do smażenia na rozgrzanym kamieniu – jest zdrowe i możliwe z minimalną ilością (lub nawet bez) tłuszczu. Stoneline to powłoka wielowarstwowa: niezwykle twarda i odporna na uszkodzenia mechaniczne posiadająca przy tym bardzo dobre właściwości nieprzywierające.

Rączka patelni wykonana jest z antypoślizgowego tworzywa.

Patelnia Stoneline posiada dno przystosowane do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych. Można ją używać w piekarniku, gdyż jest odporna na temperatury do 180 stopni Celsjusza.
Patelnia może być myta w zmywarce.

wymiary 28 × 28 cm
wysokość 4 cm
materiał aluminium

TOWAR POWYSTAWOWY POSIADA RYSĘ WIDOCZNĄ NA ZDJĘCIU

Produkty powiązane