Wczytuję dane...
200,00 PLN
380,00 PLN
Oszczędzasz 180.00 PLN
Producent: Müller-Licht
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Dane techniczne

Zapotrzebowanie na energię 30kWh/1000
Kolor biały
Współczynnik odwzorowania barw -80
Wysokość produktu 55mm
Długość produktu 450mm
Szerokość produktu 450mm
Możliwość ściemniania- nie
Żywotność (około) 25000h
Rodzaj żarówki Żarówka LED
Kolor żarówki LED RGBW
Przepływ sygnału dwukierunkowy
Seria tint
Stacja bazowa wymagana
Rodzaj sygnału bezprzewodowego ZigBee
Całkowity strumień świetlny 1800lm
Napięcie robocze 230V
Moc- 30W
Integracja z chmurą danych Alexa, Conrad Connect
Rodzaj produktu Lampa ścienna i sufitowa LED

Lampa ścienna i sufitowa LED

Indywidualne sterowanie oświetleniem w domu:
Technologia iDual od Muller Licht oferuje doskonałe oświetlenie otoczenia, prezentowane w różnych odcieniach bieli. Ponadto system umożliwia wiele różnych ustawień, które są dostosowane do potrzeb życia codziennego. Lampa LED iDual Muller Licht umożliwia szybki wyboru oświetlenia, w zależności od sytuacji: praca lub odpoczynek; sen lub pobudka; romantyczne chwile lub zabawy i harce i swawole.
Specjalny system umożliwia dobór właściwych funkcji oraz kolorystyki światła w zależności od pory dnia oraz od aktualnie wykonywanych czynności, jak na przykład jasne światło, które zapewnia właściwą koncentracje podczas pracy lub ciepłe białe światło wspomagające relaks. Wszystkie ustawienia można ustawić samodzielnie, w bardzo prosty i i intuicyjny sposób.
iDual sprawi, że zawsze będziesz w dobrym nastroju: w czasie pobudki, oświetlenie podczas zabawy lub w czasie romantycznych chwil - iDual potrafi stworzyć właściwy nastrój, wykorzystując jedną z ośmiu, różnych, zaprogramowanych scen świetlnych.
Jasne kolory:
Zmianę koloru światła można wybrać za pomocą jednego przycisku, a do wyboru mamy kilka możliwości: przytulne ciepłe białe światło, neutralne białe światło dzienne lub oświetlenie do pracy.
Ustaw dodatkowe kolory do zabawy: Z iDual można tworzyć kolory mieszane z czterech podstawowych barw. Wybrane kolory mogą być pokazywane jako zapętlona sekwencja, jako silne światło pokazujące mocną barwę lub miękka pastelowa poświata.

TOWAR POWYSTAWOWY USZKODZONA  PLEXI (widoczne na zdjęciu )

Produkty powiązane