Wczytuję dane...
9,99 PLN
10,99 PLN
Oszczędzasz 1.00 PLN
  • wysyłka w ciągu 24 godzin

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Klej do protez Blend-A-Dent Extra Stark Fresh 47g

Klej do protez Blend-A-Dent Extra Stark Fresh to wyjątkowo skuteczny produkt, który pozwoli posiadaczom protez nadal śmiać się i cieszyć się jedzeniem bez obaw, że proteza się obluzuje. Klej do protez zębowych Blend-A-Dent utrzymują protezę na swoim miejscu przez cały dzień. Tworząca się miękka warstwa pomiędzy dziąsłami a protezą, zapewnia wygodę, łagodzi objawy związane z ocieraniem się protez o dziąsła oraz pomaga chronić przed gromadzeniem się resztek pokarmu pod protezą. Klej do protez Blend-A-Dent Extra Stark Fresh ma miętowy smak, który zapewnia uczucie świeżości i nie zaburza smaku potraw.

Zastosowanie:

Klej do protez Blend-A-Dent Extra Stark Fresh polecany jako preparat ułatwiający mocowanie protez.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik kleju.

Działanie:

Utrzymuje protezę na swoim miejscu przez cały dzień

Tworzy miękką warstwę pomiędzy dziąsłami a protezą

Pomaga chronić przed gromadzeniem się resztek pokarmu pod protezą

Skład:

Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum, Petrolatum, Silica, Menthyl Lactate, Aroma, CI 45410, Menthol, Limonene.

Klej do protez Blend-A-Dent Extra Stark Fresh 47 g

Klej do protez zębowych - jak używać?

Klej do protez Blend-A-Dent Extra Stark Fresh na wcześniej oczyszczoną i osuszoną protezę nałożyć cienkie paski kleju. Włożyć i docisnąć delikatnie. Zaleca się przez najbliższe 5 minut nic nie jeść ani nic nie pić. Aby usunąć protezę, wystarczy przepłukać usta ciepłą wodą. Delikatnie poruszając protezą, należy obluzować ją, a następnie wyciągnąć. Zakrętka i końcówka powinny być utrzymywane w czystości.

Nakładanie protez nigdy nie było tak proste!

Nowoczesne kleje do protez  zwiększają komfort stosowania protez szczękowych i żuchwowych, a także wykazują działanie uszczelniające. 

Kraj pochodzenia: Niemcy

Produkty powiązane