Wczytuję dane...

Klej do protez Blend-A-Dent

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Klej do protez Blend-A-Dent

Klej do protez Blend-A-Dent to wyjątkowo skuteczny produkt, który pozwoli posiadaczom protez nadal śmiać się i cieszyć się jedzeniem bez obaw, że proteza się obluzuje. Dodatkowo klej zabezpiecza przed powstawaniem podrażnień i otarć.

Klej do mocowania protez Blend-A-Dent Extra Stark Original charakteryzuje się wzmocnioną siłą działania. Proteza przymocowana z jego użyciem utrzyma się na właściwym miejscu przez cały dzień. Klej gwarantuje poczucie naturalności, wygodę i pewność zarówno podczas mówienia, jedzenia, jak i śmiania się. Wpływa łagodząco na objawy towarzyszące ocieraniu się protezy o dziąsła, gdyż tworzy między nimi miękką warstwę oraz zapobiega gromadzeniu się pod protezą kawałków jedzenia. Klej posiada oryginalny smak.

Zastosowanie:

Klej Blend-A-Dent Extra Stark Original polecany jako preparat ułatwiający mocowanie protez.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik kleju.

Klej do protez zębowych - jak używać?

Na wcześniej oczyszczoną i osuszoną protezę nałożyć cienkie paski kleju. Włożyć i docisnąć delikatnie. Zaleca się przez najbliższe 5 minut nic nie jeść ani nic nie pić. Aby usunąć protezę, wystarczy przepłukać usta ciepłą wodą. Delikatnie poruszając protezą, należy obluzować ją, a następnie wyciągnąć. Zakrętka i końcówka powinny być utrzymywane w czystości.

Nakładanie protez nigdy nie było tak proste!

Nowoczesne kleje do protez  zwiększają komfort stosowania protez szczękowych i żuchwowych, a także wykazują działanie uszczelniające. Dostępne u nas kleje do protez nie zmieniają smaku spożywanych potraw.