Wczytuję dane...

Wyprzedaż okularów!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Wyprzedaż okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych!

  Wyprzedajemy zapasy. Wszystkie okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne z działu "Wyprzedaż okularów!" są towarem pełnowartościowym. Okulary nie posiadają  żadnych uszkodzeń i wad. Wszystkie posiadają zestaw akcesoriów dodawanych przez producenta. Do okularów dołączone jest etui i ściereczka do czyszczenia. Okulary posiadają 2 lata gwarancji udzielanej przez producenta.


  Jak dobrać okulary korekcyjne?

  Dobór okularów korekcyjnych przez internet nie musi być wcale taki trudny. Oprawki okularowe nie muszą być naszym kompleksem. Dobrze dobrane oprawki odciągną uwagę od drobnych niedoskonałości, a ponadto podkreślą nasze naturalne piękno.

  Przy doborze okularów korekcyjnych powinniśmy kierować się przede wszystkim ich kształtem. Kształt okularów pasuje odpowiednio różnym kształtom twarzy. Choć nie zawsze. Czasem jedne oprawki pasują prawie wszystkim. O czym pisaliśmy na naszym blogu. Pokrótce napisaliśmy tam o tym do jakich kształtów twarzy pasują poszczególne okulary korekcyjne

  Jednak przy wyborze okularów korekcyjnych musimy kierować się również naszą wadą wzroku. Grube szkła niezbyt ładnie będą wyglądać w cienkich ramkach oprawek. Nieprawdaż? 
  Jeśli znamy naszą wadę wzroku musimy wziąć pod uwagę fakt, że przy wysokich wartościach korekcyjnych warto wybierać bardziej zabudowane ramki szkieł w okularach korekcyjnych. Albowiem przy większej wadzie wzroku najczęściej szkło korekcyjne jest grubsze niż w standardowych szkłach okularów.

  Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne?

  Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do twarzy? Może nam się wydawać, że dobór okularów przeciwsłonecznych to niezbyt istotna rzecz. Jednak przy odpowiednim ich doborze mogą mieć znaczący wpływ na nasz wygląd. Odpowiednio dostosowane do kształtu twarzy mogą odjąć parę lat, odwrócić uwagę od drobnych niedoskonałości a przy okazji dobre szkła zapewnia komfort oraz ochronę oczu nie tylko w  upalne dni. Okulary przeciwsłoneczne nie powinno nosić się tylko w letnie, słoneczne dni.

  Polska zima co prawda od jakiegoś czasu jest pochmurna i rzadko pada śnieg. Jednakże mało kto wie, że słoneczne zimowe dni są bardzo szkodliwe dla naszego wzroku. Promienie często są bardziej oślepiające niż latem. Ponadto, gdy odbijają się od śniegu stanowią zagrożenie dla naszych oczu. Najgorszym połączeniem jest śnieg ze słońcem. Na pewno nie raz doświadczyliście nieprzyjemnego uczucia podczas patrzenia na śnieg po wyjściu z domu, ponieważ ten jest zbyt BIAŁY! Promienie słoneczne same w sobie są bardzo szkodliwe i męczące. Jednak przy połączeniu ze śniegiem tworzy nieprzyjemną konfigurację. W skrajnych i bardzo rzadkich przypadkach może dojść nawet do zjawiska znanego “śnieżną ślepotą”. Ale po co gdybać, że jest to rzadkie zdarzenie i nie będzie miało miejsca. Lepiej dmuchać na zimne i zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne. Teraz jest do tego niepowtarzalna okazja, a one i tak przydadzą się latem!