Wczytuję dane...
469,00 PLN
Producent: Ray Ban
  • wysyłka w ciągu 7-21 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

WYMIARY
szerokość szkła
szerkość szkła 50 mm
szerokość mostka
szerkość mostka 22 mm
długość zausznika
długość zausznika 150 mm

NOWA kolorowa kolekcja Ray-Ban Wayfarer Original!

Marka Ray-Ban to jedna z najbardziej innowacyjnych oraz rozpoznawalnych marek w świecie okularów, głównie przeciwsłonecznych, ale także opraw do okularów korekcyjnych.

 

Okulary Ray-Ban od wielu lat należą do ulubionych okularów gwiazd filmu czy show-biznesu. Nosili je m.in. Douglas MacArthur, Audrey Hepburn (w filmie Śniadanie u Tiffany'ego), Tom Cruise (w filmie Top Gun), George Michael (Wham!), Bob Dylan, John Belushi i Dan Aykroyd (w filmie The Blues Brothers), a także Michael Jackson na przestrzeni wielu lat używał wielu modeli tej firmy.

 

Nie bez powodu mówi się „Ray-Ban okulary gwiazd”.

 

 

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są w 100% oryginalne z 24 miesięczną gwarancją producenta.

Jeśli wykryjesz na swoich okularach wadę powstałą z winy producenta daj nam natychmiast znać.

 

Ray-Ban Wayfarer Original to najbardziej rozpoznawalny styl w historii okularów. Po wprowadzeniu pierwszej wersji projektu w 1952 roku, Ray-Ban Wayfarer szybko zjednała sobie filmowców Hollywood, gwiazdy, muzyków i artystów; utrwalając status ikony w nadchodzących latach. 

Okulary dostępne są we współczesnej palecie kolorów pozwalając użytkownikowi wyrazić swój styl i osobowość przez ten niepowtarzalny wygląd

Wayfarer to okulary które musi mieć każdy kolekcjoner lub entuzjasta Ray-Bana.

 

 

Model WAYFARER jest jednym z dwóch najpopularniejszych modeli marki Ray-Ban. Model RB2140 dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, numer wybranego koloru (znajduje się na zdjęciu) prosimy po złożeniu zamówienia wpisać w polu "Twoje uwagi do zamówienia".