520,00 PLN
Producent: Ray-Ban
  • wysyłka w ciągu 24 godzin

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

WYMIARY
szerokość szkła
szerkość szkĹ‚a 54 mm 
szerokość mostka
szerkość mostka 20 mm
długość zausznika
długość zausznika 140 mmMarka Ray-Ban to jedna z najbardziej innowacyjnych oraz rozpoznawalnych marek w świecie okularów, głównie przeciwsłonecznych, ale także opraw do okularów korekcyjnych.


Okulary Ray-Ban od wielu lat należą do ulubionych okularów gwiazd filmu czy show-biznesu. Nosili je m.in. Douglas MacArthur, Audrey Hepburn (w filmie Śniadanie u Tiffany'ego), Tom Cruise (w filmie Top Gun), George Michael (Wham!), Bob Dylan, John Belushi i Dan Aykroyd (w filmie The Blues Brothers), a także Michael Jackson na przestrzeni wielu lat używał wielu modeli tej firmy.

Nie bez powodu mówi się „Ray-Ban okulary gwiazd”.

Ray-Ban RB4105 Wayfarer Folding to autentyczna ikona niekonwencjonalnego ducha Wayfarer Original w wersji funkcjonalnych składanych okularów. Folding Wayfarer to okulary praktyczne, przenośne i zawsze w dobrym stylu.

 

 

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są w 100% oryginalne z 24 miesięczną gwarancją producenta.

Jeśli wykryjesz na swoich okularach wadę powstałą z winy producenta daj nam natychmiast znać.

 

 

 

Model WAYFARER jest jednym z dwóch najpopularniejszych modeli marki Ray-Ban. RB4105 dostępny w 6 wersjach kolorystycznych, numer wybranego koloru (znajduje się na zdjęciu) prosimy po złożeniu zamówienia wpisać w polu "Twoje uwagi do zamówienia".

Produkty powiązane