Wczytuję dane...
249,00 PLN
299,00 PLN
Oszczędzasz 50.00 PLN
Producent: BRAUN
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

GOLARKA BRAUN SERIES 3 3000BT 3W1 DO BRODY

Golarka elektryczna zasilana akumulatorowo Braun Series 3 Shave&Style z folią to doskonałe, kompleksowe urządzenie pielęgnacyjne 3 w 1. Golenie na gładko czy stylizacja i trymowanie brody – wystarczy wybrać i nałożyć jedną z 5 nasadek, aby uzyskać pożądaną długość zarostu.

Wybierz golarkę z folią łagodną dla skóry

Folia SensoFoil została zaprojektowana tak, aby wydajnie ścinać wszystkie włosy. Jednocześnie jest całkowicie łagodna nawet dla wrażliwej skóry twarzy.

Wykorzystaj szybkie ładowanie do jednego ogolenia się

Urządzenia działające na akumulator rozładowują się przeważnie wtedy, gdy musisz ich pilnie użyć. Na szczęście ten model golarki wyposażony został w funkcję szybkiego ładowania. Wystarczy kilka minut, aby golarka nabrała moc na pojedyncze golenie.

Utrzymaj golarkę w idealnej czystości dzięki możliwości mycia pod wodą

Po skończonym goleniu możesz bez obaw umyć golarkę pod bieżącą wodą. Dzięki temu dokładnie wypłuczesz z niej brud i resztki włosów.

Golarkę Braun Series 3 Shave&Style specjalnie zaprojektowano tak, by można było z niej korzystać pod prysznicem oraz z pianką lub żelem. W ten sposób zyskujesz odświeżenie bez uszczerbku dla jakości golenia. Series 3 Shave&Style ma certyfikat IPX7 – może zostać zanurzona w wodzie na głębokość do 5 metrów. Oznacza to, że może być wygodnie płukana pod bieżącą wodą, co ułatwia jej czyszczenie. Ergonomiczny gumowy uchwyt z charakterystycznym kropkowanym wzorem Braun gwarantuje bezpieczne użytkowanie, także w łazience i podczas płukania golarki.

Ostrza trymera zaprojektowano w taki sposób, aby zachowały ostrość przez cały okres eksploatacji. Nadaje to stylizacji większą precyzję oraz minimalizuje szarpanie i ciągnięcie włosów. 5 pasujących do głowicy trymera nasadek o długości od 1 do 7 mm umożliwia osiągnięcie wymarzonego efektu. Uzyskaj równy, dokładny, niezawodny i powtarzalny rezultat.

Produkty powiązane