Wczytuję dane...
449,00 PLN
639,00 PLN
Oszczędzasz 190.00 PLN
Producent: EGLO
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Panel sufitowy Salobrena-C. Nasz panel connect Salobrena-C jest wszechstronny i łatwy w użyciu. Niezależnie od tego, czy jest zamontowany jako lampa ścienna czy sufitowa, zawsze stanowi wizualną atrakcję. Dzięki różnorodnym funkcjom Connect, takim jak zmiana koloru lub bieli, ściemnianie, sekwencje kolorów, timer i wiele więcej, światło można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji z kanapy. Możliwość montażu na ścianach i sufitach W zestawie materiał montażowy.

Warianty montażu: wbudowany, natynkowy lub sufitowy

Prosty, inteligentny i bezpieczny: wybieraj stale spośród ponad 16 milionów kolorów i 50000 odcieni bieli. Sterowanie i ściemnianie za pomocą  Bluetooth z bezpłatnej aplikacji AwoX. Funkcje ustawiane za pomocą aplikacji: timer, oświetlenie nocne, symulacja zmierzchu, symulacja obecności, funkcja dyskoteki.

Inteligentny dom: nasze produkty komunikują się ze sobą .

Wbudowane, energooszczędne diody LED zapewniają przyjemne światło 34 vat

Pełne informacje można znaleźć w opisie produktu.

Wymiary: wysokość: 5 cm,

długość: 119,5 cm,

szerokość: 10 cm

Sterowanie z dala od domu za pomocą sterowania WLAN, za pomocą polecenia głosowego Alexa (Echo, Echo Dot) i Google Home - do tego wymagana jest wtyczka EGLO Plug Plus (dostępna osobno).

PRODUKT POWYSTAWOWY BRAK PILOTA W ZESTAWIE -sterowanie poprzez aplikację Bluetooth.

Produkty powiązane