Wczytuję dane...
279,99 PLN
329,99 PLN
Oszczędzasz 50.00 PLN
Model: EP8060FO
Producent: Rowenta
  • wysyłka w ciągu 1 dni

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer kontaktowy. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Depilator ROWENTA Wet&Dry EP8060 

Depilator, który chroni Twoją skórę, zapewniając idealny efekt depilacji

Depilator Skin Respect skutecznie usuwa włosy i pozostawia skórę gładką na długo. Możliwości depilacji na sucho, jak i na mokro oraz kulki masujące sprawiają, że depilacja jest delikatniejsza.

Skuteczna sesja depilacji przyjazna dla skóry - depilator Skin Respect łączy w sobie funkcję wydajnego usuwania włosów i innowacyjną, przyjazną dla skóry technologię, zapewniając osobistą satysfakcję zarówno podczas depilacji jak i po niej.

Nakładka do depilacji pach - nakładka zmniejsza powierzchnię depilacji i dokładnie przywiera do skóry zapewniając wydajną, precyzyjną i łagodniejszą depilację okolic pach wrażliwych i zaokrąglonych.

Nakładka do depilacji okolic bikini - zmniejsza powierzchnię depilacji i zapewnia maksymalny kontakt ze skórą i precyzyjną depilację i stylizację okolic bikini.

Tryb łagodny - niższa prędkość obrotowa pozwalająca na jeszcze łagodniejszą depilację miejsc wrażliwych.

Na sucho i na mokro - z depilatora Skin Respect możesz komfortowo korzystać w wannie lub pod prysznicem. Depilator ten, dzięki jego ochronnym, łagodzącym i rozluźniającym właściwościom, a także dzięki temu, że woda zmniejsza tarcie, podrażnienie i zaczerwienienie, oferuje jeszcze wyższy poziom wygody.

Bezprzewodowy - wygoda użytkowania w dowolnym miejscu i łatwiejsza obsługa.

Długie działanie bez zasilania - tylko 1 godzina ładowania na 40 minut użytkowania. 

Delikatnie uszkodzone opakowanie zewnętrzne , kartonik - STAN ZESTAWU NIENARUSZONY